poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Zachciewajki...

Czyli co chodzi mi po głowie w sprawach zakupowych.
Aktualnie nie mam czasu by pochodzić sobie po sklepach, ponieważ pracuję w godzinach 9-17 oraz na dodatek dojeżdżam do pracy co średnio zajmuje mi około godzinę dziennie. Czasami po wyjściu z pracy nie chce mi się nic i myślę tylko o tym by jak najszybciej znaleźć się w domu.

Na szczęście z pomocą przychodzi mi internet i współczesne możliwości technologiczne.
Serwisy aukcyjne, sklepy internetowe...
Nie ukrywam, że spora część moich zakupów, które robię jest właśnie realizowana w taki sposób. Najczęściej wybieram zakupy na allegro.

I właśnie na allegro znalazłam klasyczką czarną ramoneskę, której mi brakowało w szafie. Stara niestety zniszczyła się i nadaje się tylko na wypady wokół domu, czyli jakiś spacer z psem itp.
Nowa wygląda tak i czekam aż przyjdzie.
W maju szykują się nam dwie komunie i co za tym idzie dylemat co dać dziewczynką na prezent tak by każdy z nich była usatysfakcjonowana. Jedna z nich to chrześnica mojego TŻ, więc tutaj prezent musi być droższy. Zastanawialiśmy się nad kupne netbooka/laptopa, ewentualnie kasa plus jakaś ładna pamiątka w postaci biżuterii. Teraz to na komunie daje się więcej niż na wesela. Ludzie sami nakręcają takie dawanie prezentów, ja pamiętam jak na swoją komunie człowiek dostał rower i zegarek oraz parę innych prezentów i cieszył się z tego jak nie wiem. A teraz to byle czego nie dasz, bo obraza majestatu.
Dodatkowo z taką imprezą wiąże się ubiór, nie ukrywam, że trochę mi się przytyło ostatnimi czasy i w większość rzeczy się nie mieszczę i muszę po rozglądać się za jakąś sukienką. Oczywiście zabrać się za siebie bo ciepło się zrobiło i nie długo człowiek zrzuci okrycie wierzchnie i trzeba będzie pokazać swoje walory :P
Zastanawiam się nad sukienkami, które chodzą za mną od dłuższego czas, a są to sukienki z junkshop.


Dodatkowo potrzebne są mi  nowe buty, zastanawiam się nad takimi sandałami, widziałam  takie w CCC, ale w całkiem innych kolorach. Może uda mi się wyrwać jutro w trakcie pracy to wejdę do sklepu i przymierze sobie.


3 komentarze:

 1. Ιts ѕuсh aѕ you lеarn my thoughtѕ!

  You aрρear to undеrѕtаnd ѕo much aρproхіmatеly thіs, such as you wrotе the e-book іn it or
  somеthing. I believe that you juѕt can dο with a feω % tο power the mеѕsagе home a
  bit, hoωеѵеr instеaԁ of that, this is grеat blоg.
  A fantastiс reaԁ. I ωill cеrtainly
  be bасκ.

  Ηere is my blog: http://www.sfgate.com/business/prweb/article/V2-Cigs-Review-Authentic-Smoking-Experience-or-4075176.php

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne zachciewajki:P choc ja osobiscie wole ramoneski z H&M.Koturny zakupilam na szafie ,kiedys bylo ich mnostwo na allegro ale rozeszly sie jak cieple bulki:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta koronkowa sukienka była moim must have jakieś półtora roku temu :)

  OdpowiedzUsuń