sobota, 31 marca 2012

Nowość w mojej kosmetyczce!

Nie będzie tego dużo, bo tylko jedna rzecz.
Długo zastanawiałam się nad bronzerem do twarzy, wybór padł dla dostępny w Rossmanie - Słoneczny puder do twarzy i ciała z drobinkami złota. Chodziłam dobre z dwa dni koło niego, zanim się zdecydowałam się go kupić, co jest aż dziwne w stosunku do mojej osoby, bo raczej nigdy nie zastanawiam się długo nad kupnem jakiegoś kosmetyku. 


W swoim 24-letnim żywocie, nigdy nie używałam bronzera, w sumie od 5 lat używam dopiero róży do policzków, więc dylemat trochę miałam. Z pomocą przyszedł wizaż, gdzie znalazłam oceny i komentarze tego kosmetyku. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43282


Moim zdaniem, kosmetyk wart swojej ceny. Jest duży i starczy na bardzo bardzo długo. Użyłam go zaledwie dwa razy, ale mogę powiedzieć tylko tyle o nim, że nadaje się w sam raz dla osoby, która zaczyna swoja przygodę z tego typu kosmetykiem. Efekt opalonej i promiennej cery, można stopniować, ale trzeba uważać, gdyż można sobie zrobić nim plamę na twarzy. Niektórym osobą mogą przeszkadzać drobniusieńkie drobiny złota.
Dla zainteresowanych podaje skład.
Cena: ok. 16zł
Waga: 23g 

2 komentarze:

  1. Ładnie wygląda chociaż ja nie lubię takich drobinek ale na opalonej skórze prezentują się świetnie:)

    OdpowiedzUsuń